Wielka promocja dla Klientów PKO Banku Polskiego S.A.

Komunikację promocji zapewnia

10% i niespodzianka

Hity z promocją

previous arrow
next arrow
Slider
Fortnite to popularna gra komputerowa. Dołącz do jej fanów! Przenieś zabawę z wirtualnego świata do realnego i stwórz niepowtarzalną kolekcję figurek bohaterów z gry! Każda figura wykonana jest z dużą precyzją i dbałością o każdy szczegół ( wys. figurki 10 cm).
  • Fortnite Zestaw skrzynia MIX
  • Fortnite Figurka Omega + akcesoria
  • Fortnite Pinata LLAMA
  • Fortnite pluszowa LLAMA

Fortnite to popularna gra komputerowa. Dołącz do jej fanów! Przenieś zabawę z wirtualnego świata do realnego dzięki kolekcjonerskiej skrzyni ze skarbami. Skrzynia zawiera 5 rodzajów broni i 2 materiały budowlane oraz przewodnik kolekcjonera. Jest to jedyne miejsce, w którym może uda Ci się znaleźć ładunek dla swoich figurek (sprzedawane oddzielnie). Możesz wykorzystać skrzynię do przechowywania wszystkich akcesoriów. Kolekcjonuj skrzynie, odkrywaj w nich nowe cenne łupy, zbieraj materiały budowlane i twórz nowe struktury!

Fortnite to popularna gra komputerowa. Dołącz do jej fanów! Przenieś zabawę z wirtualnego świata do realnego dzięki zestawowi Survival Kit. Zestaw zawiera precyzyjnie wykonaną figurkę Omega ( Wys. 10 cm) z ruchomymi elementami. Figurka wyposażona jest w narzędzie do zbierania, legendarny karabin, plecak i parasol. W zestawie również materiał budowlany i przewodnik kolekcjonera.

 

Fortnite to popularna gra komputerowa. Dołącz do jej fanów! Przenieś zabawę z wirtualnego świata do realnego dzięki Lamie pinacie ( wys. 36 cm). Lama pinata zawiera 23 elementy. Wypełniona jest figurką Rust Lord, 10 rodzajami broni, 4 back blingami, 8 materiałami budowlanymi.

Fortnite to popularna gra komputerowa. Dołącz do jej fanów! Przenieś zabawę z wirtualnego świata do realnego dzięki pluszowej Lamie ( wys. 18 cm). Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości miękkiego pluszu z idealnie dopracowanymi haftowanymi detalami.

Firma Schleich zajmuje się produkcją unikatowych kolekcjonerskich figurek już od lat 50-ych XX wieku. Jej dystrybutorem na Polskę jest firma TM Toys. Filozofią firmy Schleich jest dostarczenie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych ,dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

STAJNIA Z KOŃMI I AKCESORIAMI

Bogato wyposażony budynek stajni wykonany został z najwyższej jakości plastiku. Elementy można łączyć wtykowo, bez dodatkowych materiałów pomocniczych. W stajni znajdują się boksy dla zwierząt, otwierane drzwi do boksów, brama oraz okna połaciowe. Zawartość zestawu: budynek stajni, 12 przęseł do budowy padoku lub ogrodzeń przy stajni, 2 ekskluzywne konie, siano, słoma, 2 zielone jabłka, 2 czerwone jabłka, 1 pęczek marchewki, żłób na haku, 4 poidła dla koni, 1 skrzynia, widły, 2 skrzynki z kwiatami, zestaw naklejek do dekoracji.

CENTRUM JEŹDZIECKIE

Zestaw ten to niezwykle realistycznie wyglądająca stajnia, wykonana z wysokiej jakości tworzywa, która ma zadaszenie z otwieranymi oknami dachowymi, boksy z ruchomymi drzwiami i padokami dla koni. Dodatkowo w jej wnętrzu możesz zaparkować samochód czy przyczepę dla koni (dostępne w innych zestawach), a jej zadaszenie można wyjąć, by zmienić je w wiatę czy zadaszenie ujeżdżalni.Zawartość zestawu: budynek stajni, 12 przęseł do budowy padoku lub ogrodzeń przy stajni, 2 ekskluzywne konie rasy trakeńskiej, zestaw do jazdy konnej, 2 zestawy siana, 2 zestawy słomy, 2 zielone jabłka, 2 czerwone jabłka, 4 marchewki, żłób na haku, 4 poidła dla koni, 2 skrzynie, widły, miotła. Dodatkowo zestaw zawiera naklejki do dekoracji budynku i nie tylko.

PÓŁCIĘŻARÓWKA Z KONIEM I PRZYCZEPĄ

Idealny zestaw do przewozu koni. Samochód posiada otwierane drzwi, maskę, tylną burtę.Przyczepa posiada dwa duże boksy do przewozu dwóch dorosłych koni, otwierane boczne drzwi/schowki do przewozu uprzęży i siodeł oraz tylną burtę do wprowadzania koni. Przyczepa ma gumowe opony oraz zdejmowany dach. Zawartość zestawu: klacz Fryzyjska, samochód (pickup) z kierowcą, przyczepa do przewozu koni, marchew, kantar i koc, siodło rekreacyjne i uzda, figurka opiekunki konia, siano, naklejki.

MOBILNY WETERYNARZ

Twój źrebak jest ranny! Weterynarz wsiada do swojego mobilnego gabinetu i pędzi z pomocą! Zestaw jest bogato wyposażony w akcesoria niezbędne do pracy weterynarza. Auto ma otwierany dach, boki oraz drzwi, w zestawie jest  rampa do wprowadzenia chorego źrebaka do auta. Zawartość zestawu: auto, weterynarz (z ruchomymi rękoma), źrebię, rampa, apteczka, urządzenie do zdjęć rentgenowskich, opatrunek na nogę konia, laptop, stolik, taboret, strzykawka, lekarstwo, jabłka, naklejki.

Robienie baniek mydlanych FRU BLU to znakomity pomysł na wspaniałą zabawę na świeżym powietrzu dla całej rodziny. Bańki przybierają ogromne rozmiary i fantastyczne kształty. Mienią się wszystkimi kolorami tęczy, tak łatwo nie pękają! Można je podrzucać, łapać, zakręcać, odbijać, a nawet nimi żonglować! Wejdź z nami do magicznego świata baniek FRU BLU i naucz się prawdziwie czarodziejskich sztuczek! Taka zabawa nigdy się nie nudzi! Nie musisz martwić się o to, czy potrafisz zrobić bańkę, ponieważ bańki FRU BLU zawsze się udają! Wszystko to dzięki specjalnemu płynowi, który jest produkowany w Polsce, w oparciu o polską recepturę, a co najważniejsze uzyskał pozytywne wyniki w testach laboratoryjnych TÜV Rheinland Polska i jest całkowicie bezpieczny dla dzieci. Nasze zestawy FRU BLU zdobyły w Plebiscycie Zabawka Roku bardzo ważne wyróżnienie – Nagrodę Dzieci! W ofercie dostępne różne zestawy.

  • Fru Blu Miotacz Baniek
  • Fru Blu Duża Obręcz
  • Fru Blu BAŃKOWY TORT
  • Fru Blu BAŃKA W BAŃCE

Fru Blu Miotacz Baniek + płyn 0,5L

Fru Blu Miotacz Baniek to świetne urządzenie do tworzenia baniek o różnych wielkościach.
W zestawie znajdziemy: płyn 0,5L, miotacz baniek, 2 obręcze nakładane na pistolet (do tworzenia większych lub mniejszych baniek) oraz talerzyk.

Fru Blu Duża Obręcz + Płyn 0,5 l

Zestaw umożliwia robienie dwóch baniek równocześnie. Możliwość odczepienia obręczy i robienia pojedynczych baniek.

BAŃKOWY TORT FRU BLU

Tort wytwarza bańki i posiada funkcję  światła i dźwięku ( migające światełka oraz piosenka „Sto lat” w j. polskim i angielskim) Możliwość wyłączenia piosenki. W zestawie z płynem 0,5 L do robienia baniek.

FRU BLU BAŃKA W BAŃCE

Zestaw pozwala na robienie bańki w bańce. Wymaga użycia 2 baterii AA ( brak w zestawie).

ROBLOX to darmowa gra komputerowa, w której gracze samodzielnie kształtują rozgrywkę poprzez
budowanie przedmiotów, miejsc akcji itp. Możliwe jest udostępnianie własnych tworów
zbudowanych z klocków przypominających klocki Lego. Według danych z 2017 roku w grę każdego
miesiąca gra średnio 48 milionów graczy! Wychodząc naprzeciw fanom gry, mamy do zaoferowania
szeroki asortyment figurek i akcesoriów Roblox.

Twój

FANT

Będąc W klubIE

Kupuj z Rabatem

Już od pierwszego zakupu - w Klubie Twój Fant - przyznajemy stały rabat na każdy kolejny zakup. Rabat ten podwajamy dla tych, którzy do nas często wracają po zakupy.                         Szczegóły u Sprzedawców. 

Kupuj z Prezentem

Po dwukrotnym wykorzystaniu podwojonego rabatu stałego możesz odebrać swój prezent middle class. Jeśli jednak chcesz przejść do prezentów prestige class polub nasze sklepy i spełnij warunki dotyczące trzykrotnego wykorzystania podwojonego rabatu stałego. Szczegóły u Sprzedawców